Firma AREX jest hurtownią elementów złącznych powstałą w 1998 roku. Jesteśmy polską, rodzinną firmą kierującą się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, starając się, aby z klientami i dostawcami łączyły nas długotrwałe partnerskie relacje.

Firma została założona przez Tadeusza Kwiecińskiego oraz jego syna Artura Kwiecińskiego w 1998 roku. Pierwsza siedziba firmy mieściła się na ulicy Młodej 12 w Kielcach, gdzie powoli, dzięki ciężkiej pracy zdobywała zaufanie klientów i rozszerzałą swoją działalność.

W 2015 r. siedziba firmy i magazyn zostały przeniesione do nowo wybudowanej hali na ulicy Skrajnej 63 w Kielcach i mieści się tam do dziś. Dzięki nowej powierzchni magazynowej byliśmy w stanie znacząco poszerzyć nasz asortyment.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju śruby, nakrętki, podkładki, nity, wkręty i wiele innych elementów złącznych, wykonanych według polskich i niemieckich norm jakościowych. Dzięki szerokiej gamie dostawców jesteśmy w stanie sprowadzić każdy element metalowy dla naszych klientów.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie. Zarówno klienci jak i pracownicy. Dzięki takiemu podejściu niektórzy z naszych pracowników są z nami już od kilkunastu lat, a klienci cieszą się nieprzerwaną współpracą od początku założenia firmy.